• Romania
  • English

Singer: Rihanna

Rihanna

Real name: Robyn Rihanna Fenty

Date of birth: 20 Februarie 1988

Share on: Yahoo
Începe luna septembrie cu o plimbare La pas pe Calea Victoriei! Maraton cultural de Zilele Bucureștiului,  în Piața Constituției din Capitală! Festivalul Ambasadelor 2018 @ ARCUB și Parcul Titan | 3-9 septembrie Balkanik Festival 8 DAVID GARRETT   ”EXPLOSIVE LIVE” @  București | 13 si 14 septembrie 2018

Calendar of Events

Subscribe to our newsletter